Menu

Strzygi

Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 204 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 220 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 204 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 220

Słowo i obraz

Firmie zależało na tym, aby koncepcja wyglądu strony internetowej była spójna z istniejącymi już rozwiązaniami graficznymi, czyli identyfikacją wizualną. Jednocześnie strona miała być nośnikiem treści, czyli prezentowanej oferty z zakresu pisania na zamówienie, a także graficzną podpowiedzią na potencjalnych klientów, jakie usługi mogą zostać zrealizowane przez Strzygi.

Wizualna oprawa

Firma zajmująca się działalnością copywriterską potrzebowała swojej strony internetowej. Z założenia strona miała być ciekawym graficznie rozwiązaniem, które intryguje i wyróżnia się na tle innych stron reklamujących podobne usługi. Firmie zależało na skomponowaniu witryny, która bazować będzie na funkcjonującej już nazwie i identyfikacji wizualnej.

Barwa i ruch

Stworzona strona jest atrakcyjną wizualnie wizytówką, która bazuje na wykorzystaniu animowanych ilustracji. Witryna została zaprojektowana tak, aby klucz wizualny można było wykorzystywać przy okazji innych działań firmy. Strona może być więc rozbudowywana i wykorzystywana do prezentacji kolejnych działań marki.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!