Menu

Rok gospodarski

Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 204 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 220 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 204 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 220

Tradycja w nowym wydaniu

Muzeum Miejskie w Tychach przygotowywało wystawę poświęconą pracom gospodarskim prowadzonym w ciągu roku na ziemiach śląska pszczyńskiego. Celem prac projektowych było stworzenie od podstaw kompleksowego klucza wizualnego do prezentacji wyników projektu badawczego. Istotne było połączenie czytelności treści, a jednocześnie nadanie im atrakcyjnej wizualnie oprawy.  

Blisko natury

Temat prowadzonych przez Muzeum badań, a także ich wyników był blisko związany z naturą, płodami rolnymi, zmianami w przyrodzie wynikającymi z pór roku. Wybrano więc klucz wizualny, który był bliski naturze, tradycji – do prezentacji treści wykorzystane zostały ekologiczne materiały, klasyczna typografia a także odręczne rysunki.

Użyteczny klucz wizualny

W efekcie prac projektowych udało się wypracować identyfikację wizualną, która mogła być z łatwością zaaplikowana do różnego typu materiałów – od formularzy ankiet dla badanych, przez wystawę, materiały promocyjne, gadżety, aż po publikację podsumowującą badania. Klucz wizualny był funkcjonalny, a cały projekt objęto kompleksową obsługą projektową i graficzną.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!