Menu

Onde wedding

Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 204 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 220 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 204 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 220

4 wesela i… logo

Z prośbą o stworzenie logotypu zwrócili się do nas Kama i Kuba – para przedsiębiorców prowadzących rodzinną działalność gospodarczą. Poza wychowywaniem dziecka, zajmują się oni fotografią i filmowaniem, a za swoją twórczość zdobywają wiele nagród w Polsce i za granicą. W ostatnim czasie postanowili stworzyć odłam swojej marki zajmujący się wyłącznie realizacjami ślubnymi. Swój projekt nazwali „Onde Wedding”.

Wyjątkowa typografia

Kama i Kuba chcieli, by każda ich realizacja była piękna, niesamowita i wyjątkowa. Taką wyjątkowość w typografii daje wyłącznie kaligrafia, dlatego tworząc logotypy dla nich byliśmy przekonani o potrzebie użycia pisma odręcznego.

Uporządkowany wizerunek

Celem stworzenia identyfikacji wizualnej było umożliwienie naszym klientom uporządkowania swoich działań wizerunkowych i marketingowych. Znak przez nas stworzony aplikowalny jest na różne nośniki wykorzystywane przez firmę. Stał się on także wyznacznikiem jakości marki Onde Wedding na rynku.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!