Menu

Off-Road Assistance

Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 204 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 220 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 204 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 220

Czytelny interfejs

Zadaniem projektantów było stworzenie czytelnego i prostego interfejsu aplikacji o tematyce off-roadowej. Należało zaprojektować strukturę oraz funkcjonalności aplikacji, a także zareagować na trudności komunikacji z użytkownikami. Aplikacja miała być nieskomplikowana i intuicyjna.

Makietowanie i projektowanie aplikacji

W początkowym etapie pracy przygotowywano makietę aplikacji i sprawdzano logikę jej działania. Było to konieczne, by sprawdzić funkcjonalności aplikacji i zaprojektować jej użyteczność. W kolejnym etapie przygotowywana była szata graficzna aplikacji. Realizacji wstępnych koncepcji towarzyszyła bieżąca ich weryfikacja oraz nanoszenie poprawek i uwag.

Kolejne kroki

Efektem działań było wypracowanie intuicyjnego interfejsu aplikacji. Proces projektowy zakończył się stworzeniem materiału, który został przekazany programistom do realizacji. Jego forma pozwalała na wypracowanie rozwiązań technologicznych bazujących na wypracowanym schemacie.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!