Menu

Noble You

Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 204 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 220 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 204 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 220

Inna perspektywa pracownika

JCommerce Sp. z o.o. zaufała nam i zleciła stworzenie klucza wizualnego oraz logotypu marki NobleYou specjalizującej się w rekrutacji pracowników na stanowiska specjalistyczne i managerskie, średniego i wyższego szczebla.

Inny punkt widzenia

Projektując identyfikację wizualną zależało nam na stworzeniu lekkiego i solidnego klucza wizualnego korespondującego z założeniami marki. Poszukując symbolu, postanowiliśmy wykorzystać wizerunek ptaka, który wypatruje odpowiedniego kandydata na oferowane stanowisko.

Fotografia, grafika i typografia

Logotyp został uzupełniony o typografię, elementy wizualne oraz fotografie. Całość identyfikacji została przełożona na szablon do stworzenia strony www przez firmę JCommerce Sp. z o.o. – generalnego wykonawcę zlecenia.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!