Menu

Mazajka

Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 204 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 220 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 204 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 220

Po śladach mozaik

Klient zwrócił się do nas z prośbą o dwie realizacje. Pierwsza polegała na stworzeniu projektu graficznego questu, czyli niezwykłego szlaku edukacyjnego śladami tyskich mozaik. Druga polegała na stworzeniu klucza wizualnego działań projektu „Mazaika – śladami tyskiego street artu”.

Myśleć jak dziecko

Założeniem projektowym było stworzenie gry miejskiej z oznaczonymi punktami w taki sposób, aby nie ingerować w tkankę publiczną. Najlepszym rozwiązaniem było zrealizowanie mapy z zadaniami oraz z opisem lokalizacji. Postanowiliśmy, że klucz wizualny oraz estetyka naszej pracy nawiązywać będą do mozaikowych prac dzieci wykonanych w ramach działań projektu.

Kolorowy i konsekwentny design

Dzięki dobranej kolorystyce oraz szczegółowemu rysunku topografii miasta można bez problemu odnaleźć się na każdym etapie trasy gry. Stworzone przez nas elementy graficzne eksponują wyraźnie klucz wizualny przekładający się na pozostałe druki akcydensowe.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!