Menu

Mateusz Kowalski

Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 204 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 220 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 204 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 220

Brzmiąca klasyka

Poproszono nas o wykreowanie wizerunku płyty Mateusza Kowalskiego – gitarzysty wykonującego utwory muzyki klasycznej. Płyta miała odróżniać się od innych klasycznych wydań na rynku, a zarazem nie stracić klasycznego charakteru twórcy.

Typograficzne koło

Założenie jakie nam przyświecało to wykonanie projektu wykorzystującego wyłącznie typografię. Postanowiliśmy ułożyć litery tak, by projekt nawiązywał do wyglądu dziury rezonansowej w gitarze. Okładka została przygotowana w dwóch językach: polskim i angielskim.

Promocja płyty

Udało się nam osiągnąć przewagę typografii na projekcie. Opakowanie jest lekkie oraz przejrzyste, dzięki czemu można bezproblemowo odnaleźć się w opisie zawartości płyty i sylwetki twórcy. Klucz wizualny dał możliwość łatwego przeniesienia na materiały promocyjne płyty, trasy koncertowej, jak i samego twórcy.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!