Menu

Cześć Brześć

Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 204 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 220 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 204 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 220

1000-lecie Brześcia na plakacie

26 lipca 2019 w Brzeskim Obwodowym Centrum Społeczno-Kulturalnym odbył się wernisaż wystawy plakatów „CZEŚĆ BRZEŚĆ!” autorstwa studentów i wykładowców Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, poświęconej 1000-leciu Brześciu. Naszym zadaniem było stworzenie katalogu tej wystawy.

Jeden katalog, wiele pomysłów

Podstawowym problemem, któremu stawiliśmy czoła było stworzenie layoutu, który pozwoliłby w jedną całość zebrać prace artystów z Akademii Sztuk Pięknych. W tym celu należało znaleźć sposób na realizację projektu, który będzie dobrze współpracował z dziełami tworzonymi w różnorodnych stylistykach.

Skuteczna nawigacja po sztuce

Postanowiliśmy wyseparować każdą z prac na osobnej stronie katalogu. Przy każdym z dzieł stworzyliśmy spójną wizualnie nawigację, przedstawiającą sylwetkę autora pracy. Dzięki tym działaniom uzyskaliśmy czytelny i przejrzysty katalog prac, które spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony odwiedzających wystawę.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!