Menu

Avem Ignis Capital

Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 204 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 220 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 204 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 220

Powaga w identyfikacji

Ignis Avem Capital to fundusz inwestycyjny. Marka kształtuje swój wizerunek w oparciu o wartości, wśród których szczególne znaczenie ma stabilność, powaga, zaufanie. Wraz z powstaniem założeń funduszu narodziła się potrzeba stworzenia odpowiedniej dla jego działalności identyfikacji wizualnej, w tym także logotypu.

Branding marki

W czasie pracy projektowej odniesiono się do nazwy funduszu. Ignis Avem oznacza feniksa, mitycznego ognistego ptaka, który jest symbolem wiecznego odradzania się życia. Projektując identyfikację odniesiono się do symbolu ptaka oraz pól znaczeniowych związanych z postulowanymi przez klienta wartościami.

Kompleksowa identyfikacja

W rezultacie procesu projektowego powstała kompleksowa identyfikacja graficzna obejmująca logotyp nawiązujący do nazwy i budowanych przez markę wartości, a także szereg innych elementów wizerunkowych – m.in. wizytówki, papier firmowy, szablon do prezentacji oraz stronę internetową.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!