Menu

Atlas Planetarnej Przemocy

Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\themes\lobo\functions.php on line 1739 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 204 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 220 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 204 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 220

Tematyczny materiał kontekstowy

Atlas Planetarnej Przemocy stanowi materiał kontekstowy spektakli, debat, wykładów, seminariów, warsztatów i pokazów. Całość składa się na program wydarzeń tworzonych przez zespół Biennale Warszawa. Celem działań projektowych było stworzenie identyfikacji wizualnej cyklu, która jednocześnie będzie wpisywać się w identyfikację wypracowaną dla BW.

Spójna identyfikacja

Założeniem pracy projektowej było wypracowanie identyfikacji w oparciu o założenia identyfikacji całości działań Biennale Warszawa. W ramach pracy powstała m.in. publikacja nawiązująca do tematów poruszanych w spektaklach. W zaproponowanym rozwiązaniu bazowano na identyfikacji BW tak, aby odbiorcy zauważali świadome ich łamanie.  

Oprawa wizualna

W efekcie prac powstała oprawa cyklu wydarzeń, która w kolorystyce (czerni i bieli) nawiązuje do identyfikacji Biennale Warszawa. W zaproponowanym rozwiązaniu w bardzo swobodny sposób zostały potraktowane zasady konstruowania oparte na siatce modułowej, co było świadomym zabiegiem, który pozwolił na odróżnienie cyklu od innych działań BW.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!