Menu

Nikt/No one

Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 204 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 220 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 204 Notice: Trying to get property of non-object in D:\HostingSpaces\klarstudio\klarstudio.pl\wwwroot\wp-content\plugins\polylang\include\filters.php on line 220

Teatr w dwujęzycznym wydaniu

Zwrócił się do nas Teatr Śląski z prośbą o stworzenie klucza wizualnego i identyfikacji graficznej spektaklu “Nikt nie spotyka nikogo”. Dodatkowym wyzwaniem było stworzenie projektu dwujęzycznego.

Językowy kod kolorystyczny

Przystępując do pracy nad projektem założyliśmy sobie, że zawrzemy w jednym druku zarówno polskie, jak i angielskie teksty. By zachować przy tym przejrzystość i spójność wizualną, postanowiliśmy wprowadzić optymalne rozwiązanie poprzez użycie językowego kodu kolorystycznego.

Efektownie i ekonomicznie

Dzięki umiejętnemu zintegrowaniu polskiej i angielskiej typografii nasz klient mógł zaoszczędzić na materiałach promocyjnych. Teatr otrzymał od nas jeden projekt, który mógł wydrukować w większej ilości, co było ekonomicznie uzasadnionym działaniem.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!