Menu

O nas

Kim jesteśmy?

KLARstudio to agencja kreatywna, którą współtworzą Hanna Stano i Marcin Kasperek. Poznaliśmy się i zaczęliśmy współpracę na Wydziale Projektowania Graficznego katowickiej ASP, gdzie dziś można spotkać Marcina w roli wykładowcy. W projektowaniu stawiamy na błyskotliwe pomysły, które sprawdzają się na przekór upływowi czasu i zmiennym mediom.

Misja/idea

Tworzymy produkty i usługi, w których centrum jest człowiek. Nasze projekty odpowiadają na potrzeby odbiorców i spełniają oczekiwania klientów. Każdorazowo przygotowujemy zindywidualizowany proces projektowy – tak, aby projektować i wdrażać innowacyjne, a jednocześnie dedykowane rozwiązania. Dzielimy się doświadczeniami i podpowiadamy klientom, jak skutecznie i nieszablonowo docierać do odbiorców.

 

Załoga

Marcin Kasperek

creative officer
Marcin Kasperek

Hanna Stano

web navigator
Hanna Stano

Magdalena Dziedzic

design crew
Magdalena Dziedzic

Dopasowanie do potrzeb klienta

Każdy projekt, każde zlecenie, każdy klient to inne potrzeby, cele i rozwiązania. W pracy projektowej kierujemy się założeniem, że im lepiej poznamy potrzeby klienta, jego otoczenie i sposób funkcjonowania, tym lepiej będziemy w stanie dopasować skuteczne rozwiązania. Nasze doświadczenie obejmuje projektowanie wizerunku, tworzenie kompleksowej identyfikacji graficznej, a także opracowywanie spójnych koncepcji strategii promocyjnych i marketingowych.

 

Pracowaliśmy już dla

Wśród naszych klientów znalazły się firmy (JBL, Harman/Kardon), urzędy miast (UM Katowice), instytucje kultury (IK Katowice – Miasto Ogrodów, Ars Cameralis, Biennale Warszawa), Muzea (Muzeum Narodowe w Krakowie, Muzeum Miejskie w Tychach), , instytucje publiczne (Centrum Nauki Kopernik, Akademia Muzyczna w Katowicach, Narodowy Instytut Audiowizualny)), międzynarodowe sieci współpracy (European Union National Institutes for Culture).

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!