Menu

O nas

Kim jesteśmy

KLARstudio to agencja kreatywna, którą współtworzą Hanna Stano i Marcin Kasperek. Poznaliśmy się i zaczęliśmy współpracę na Wydziale Projektowania Graficznego katowickiej ASP, gdzie dziś można spotkać Marcina w roli wykładowcy. W projektowaniu stawiamy na błyskotliwe pomysły, które sprawdzają się na przekór upływowi czasu i zmiennym mediom.

Jaka jest nasza misja

Tworzymy produkty i usługi, w których centrum jest człowiek. Nasze projekty odpowiadają na potrzeby odbiorców i spełniają oczekiwania klientów. Każdorazowo przygotowujemy zindywidualizowany proces projektowy – tak, aby projektować i wdrażać innowacyjne, a jednocześnie dedykowane rozwiązania. Dzielimy się doświadczeniami i podpowiadamy klientom, jak skutecznie i nieszablonowo docierać do odbiorców.

 

Załoga

Marcin Kasperek

creative officer
Marcin Kasperek

Hanna Stano

web navigator
Hanna Stano

Magdalena Dziedzic

design crew
Magdalena Dziedzic

Dopasowanie do potrzeb klienta

Każdy projekt, każde zlecenie, każdy klient to inne potrzeby, cele i rozwiązania. W pracy projektowej kierujemy się założeniem, że im lepiej poznamy potrzeby klienta, jego otoczenie i sposób funkcjonowania, tym lepiej będziemy w stanie dopasować skuteczne rozwiązania. Nasze doświadczenie obejmuje projektowanie wizerunku, tworzenie kompleksowej identyfikacji graficznej, a także opracowywanie spójnych koncepcji strategii promocyjnych i marketingowych.

 

Załoga

Hanna Stano

web navigator
Hanna Stano

Załoga

Magdalena Dziedzic

design crew
Magdalena Dziedzic

Jak pracujemy

Każdy projekt to inne wyzwania. Aby osiągać wyznaczane przez klienta cele podejmujemy dostosowane do jego potrzeb rozwiązania. Planując proces projektowy wnikliwie analizujemy występujące problemy, założenia i możliwości. Pozostajemy otwarci na różne typy rozwiązań, dopasowując technologie i sposób pracy do zapotrzebowania. Tutaj prezentujemy nasze realizacje: studia przypadku (case study) w oparciu o realne zlecenia firm i instytucji.

Załoga

Michał Rostański

Szantymen
Michał Rostański

Zaufali nam

Wśród naszych klientów znalazły się firmy (JBL, Harman/Kardon), urzędy miast (UM Katowice), instytucje kultury (IK Katowice – Miasto Ogrodów, Ars Cameralis, Biennale Warszawa), Muzea (Muzeum Narodowe w Krakowie, Muzeum Miejskie w Tychach), , instytucje publiczne (Centrum Nauki Kopernik, Akademia Muzyczna w Katowicach, Narodowy Instytut Audiowizualny)), międzynarodowe sieci współpracy (European Union National Institutes for Culture).

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!