Menu

O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodym zespołem, który przez wiele lat gromadził swoje doświadczenia. Jako freelancerzy pracowaliśmy dla wielu instytucji oraz firm z różnych branż. W 2013 roku Marcin Kasperek otworzył działalność, która przerodziła się po czasie w Klarstudio. Teraz już zespołowo realizujemy projekty zarówno dla podmiotów publicznych jak i prywatnych.

Z klientem, nie dla klienta…

Preferujemy pracę z klientami. Możemy wtedy wspólnie rozwiązywać problemy firmy, a nie wykonywać projekty na zlecenie. Tworzymy z klientem zespół, który analizuje wszystkie potrzeby danej marki i dopiero wtedy szukamy odpowiedniego rozwiązania. Bardzo ważna jest dla nas rozmowa, chcemy dowiedzieć się jak najwięcej o danej branży. Wychodzimy z założenia, że każdy zna się na tym co robi, więc uważnie słuchamy zleceniodawcy aby poznać jego branżę.

Kto to wszystko robi?

Na stałe pracujemy w kilkuosobowym składzie, do którego dobieramy odpowiednich specjalistów, w zależności od potrzeb klienta. Każdy z nas dokłada do projektu co tylko potrafi, dzięki czemu projekty sprawdzają się po wdrożeniu. Możemy stworzyć interdyscyplinarny zespół: typografów, projektantów 2D, projektantów 3D, copywriterów, redaktorów, korektorów, thinking designerów, web designerów, fotografów, filmowców, projektantów wnętrz, scenografów…

Co jesteśmy w stanie zrobić?

Podejmujemy się każdego wizualnego wyzwania. Zajmujemy się szeroko pojętym projektowaniem graficznym. Projektowaniem publikacji, typografią, składem publikacji i książek, informacją wizualną czy brandingiem. Mamy także za sobą realizacje: stron www, aplikacji mobilnych, prezentacji multimedialnych, prace redaktorskie, i krótkie formy filmowe. Rozbieżność naszych działań zazwyczaj wynika z potrzeb klienta. Podejmując się projektu nigdy nie wiemy na czym skończymy.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!